دانه قهوه برزیل – پر فروش ترین قهوه در جهان

دانه قهوه ترک
قهوه ترک – یک قهوه ایده آل
۰۵/۰۱/۱۳۹۸
دانه قهوه ویتنام – پر استقبال ترین قهوه
۰۵/۰۳/۱۳۹۸
دانه قهوه برزیل

دانه قهوه برزیل – پر فروش ترین قهوه در جهان

دانه قهوه برزیل دارای طعمی ملایم میباشد . یکی از ویژگی های دانه قهوه برزیل این است که زمانی که این قهوه به صورت دارک رُست میشود ، به خود طعم تلخی نمیگیرد. به سبب این ویژگی مهم در دانه های قهوه برزیل ، اسپرسو های با کیفیتی میتوان از آن تهیه کرد. کشور برزیل دارای انواع مختلفی قهوه میباشد که عبارت اند از : بوربون ، تیپیکا ، کاتوای ، آکایا ، موندو نووو ، ایکاتو

فروش دانه قهوه برزیل

یکی از تجارت های مهم در بازار جهانی مربوط به تجارت قهوه میباشد. کشور برزیل یکی از بزرگترین تولید کننده های قهوه در جهان میباشد. میتوان گفت حدود یک سوم قهوه های جهان در این کشور تولید میشود. همچنین به سبب این ویژگی ها میتوان گفت که فروش و صادرات قهوه در کشور برزیل از جایگاه بالایی برخوردار میباشد. یکی دیگر از دلایل پرفروش بودن قهوه ی برزیل این است که حدود ۸۰ % از قهوه های این کشور عربیکا میباشد و ۲۰ % باقی مانده مربوط به دانه های روبوستاست.

قهوه برزیل دارک

اگر به نوشیدن قهوه های تند  علاقه مند هستید بهترین انتخاب برای شما میتواند قهوه ی دارک برزیل باشد. یکی از پر طرفدارترین نوع قهوه ، قهوه ی دارک برزیل میباشد که طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. جدیدا کشور ایران یکی از طرفداران اصلی و واردکنندگان قهوه برزیل شده است. شاید گاهی اوقات برایتان این سوال پیش آمده باشد که دانه های قهوه ی برزیل برای درست کردن چه نوشیدنی هایی مورد استفاده قرار میگیرد؟ جواب این سوال واضح است ؛ دانه های قهوه ی برزیل بیشتر برای درست کردن اسپرسو مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین توجه داشته باشید که پسوند دارک بر روی قهوه های برزیل نشانگر این است که این قهوه دارای تندی و تلخی بیشتری نسبت به سایر قهوه ها میباشد. قهوه های برزیل با درجه رست دارک هم میتواند عربیکا باشد و هم روبوستا. تفاوت مهم این دو دانه ی قهوه در درجه ی تفت یا همان درجه ی برشته شدنشان میباشد.

قهوه روبوستا برزیل

بسیاری از افراد فکر میکنند که برزیل تنها دارای قهوه ی عربیکا میباشد و از قهوه ی روبوستای این کشور هیچ اطلاعی ندارند . برزیل جزء کشور های معدودی به حساب می آید که به دلیل داشتن آب و هوایی مناسب علاوه بر تولید و کشت قهوه ی عربیکا ، قهوه ی روبوستا نیز تولید میکند.

بهترین قهوه روبوستا

قهوه برزیل بیشترین قهوه های روبوستای تولید شده در جهان توسط چهار کشور صورت میگیرد ؛ این چهار کشور عبارت اند از : برزیل ، ویتنام ، هند ، اندونزی بزرگترین تولید کننده ی قهوه ی روبوستا در جهان کشور ویتنام میباشد. از نظر کیفیت میتوان گفت که قهوه های روبوستای برزیل دارای کیفیت نسبتا خوبی در سطح جهانی میباشند.

قهوه روبوستا دارک برزیل

رست دارک آخرین مرحله از رست قهوه میباشد و در این بخش قهوه بیشتر ازرش غذایی خود را از دست میدهد. قهوه ی برزیل روبوستای دارک دارای طعمی تلخ نسبت به الباقی رست ها میباشد . قهوه ی برزیل با کیفیت یک قهوه ی نرم با اسیدیته ی کم و همچنین طعمی همانند شکلات را دارا میباشد. قهوه ی روبوستای برزیل دارک ، یک قهوه ی خوب برای ترکیب با دیگر قهوه ها و بوجود آمده طعمی عالی و خوب میباشد.

خرید قهوه روبوستا برزیل دارک

قهوه ی روبوستا برزیل دارک را میتوان از کافی شاپ ها و مراکز فروش عمده ی قهوه تهیه کرد . همچنین شما عزیزان میتوانید برای دریافت قیمت به روز قهوه ی روبوستای برزیل دارک و سفارش آن با ما در ارتباط باشید. راه های ارتباطی با ما برای خرید قهوه روبوستا برزیل عبارت اند از : شماره تماس : ۰۹۱۲۹۷۸۰۳۷۰ اینستاگرام و تلگرام : @Coffee_Farang

قهوه روبوستا برزیل

قهوه ی روبوستای برزیل دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد ؛ برخی از ویژگی های قهوه روبوستای برزیل عبارت اند از :
  • محدود بودن قهوه روبوستا در برزیل و دیگر کشور های جهان .
  • داشتن کیفیت بسیار عالی نسبت به دیگر قهوه ها .
  • برخورداری از کافئین بسیار بالا و همچنین دارا بودن سه رُست .
  • داشتن بو و عطری بسیار زیاد و دل انگیز .
  • ماندگاری بوی قهوه در مدت زمان بالا .
  • داشتن لطافت و نرمی زیاد .
  • اسیدیته بودن بسیار پایین .
قیمت قهوه عربیکا برزیل قیمت قهوه ی عربیکای برزیل نسبت به قیمت سایر قهوه های موجود در بازار کمی بیشتر میباشد. به دلیل اینکه قهوه عربیکا برزیل در شرایط آب و هوایی سختی رشد میکند ، از این رو دارای کیفیت بالا تر و قیمت بیشتری نسبت به باقی قهوه ها میباشد. قهوه ی برزیل یکی از معروف ترین قهوه ها در جهان میباشد که در این زمینه رتبه ی اول صادرات را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *